Happy double birthday

Ve věku 3 – 18 let, tedy celé dětství jsou narozky opravdu BIG DEAL.

Jak na narozeniny ve střídavé péči či výhradní péči? Předpokládám, že pokud jste na mém webu, vaše děti mají několik narozeninových oslav. V jednom domově, v druhém domově, s kamarády a možná i další u babiček, tetiček atd. Pro děti je to paráda. Jedna z mála výhod dvou domovů a dvou oddělených rodin.

Oslava narozenin pro kamarády je spousta práce ale taky spousta radosti a rozesmátých dětských tváří, co vám dobijí baterie.

Jak se spravedlivě podělíme o narozeninové oslavy? Doporučuji střídat, stejně jako prázdniny, po roce. Jeden rok organizuje oslavu jeden rodič a druhou druhý rodič. Pokud je dítě již větší, nechte jej vybrat. Většinou se stává, že jeden rodič má pro narozeninové oslavy větší pochopení či předpoklady a děti budou upřednostňovat oslavy u něj. Nechte je vybrat. Jsou to jejich oslavy.

I když druhého rodiče zrovna nemilujete, narozeninová oslava pro kamarády dětí je přesně ta událost, kde to musíte překousnout. Děti vždy ocení, když na oslavu pozvete i druhého rodiče. Pokud má ještě dítě nevlastní sourozence u druhého rodiče, je pozvání povinností. 

My oslavy spravedlivě střídáme po roce. Biomatku i s partnerem zveme. Bohužel Biomatka nepozve ani malého brášku holčiček. Snad jí to dojde časem. Uvidíme.:-o

Oslav se tedy nebojte a užívejte si je! Běžím..

Leave a Reply